Ana sınıfı öğrencilerinin kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerini desteklerken, toplumun bir parçası olduklarını daima hatırlamaları, sosyal hak ve kurallara saygılı olmaları konusunda çalışmalar yapıyoruz.

Sosyal sorumluluk projeleri ile sorumluluklarını yerine getiren, doğaya, insanlığa ve ülkesine faydalı olmaya çalışan, saygılı, mutlu, çalışkan çocuklar yetiştiriyoruz.

Ulusal ve Uluslararası Projeler

Minik Tema – Eco School

Minik Tema – Eco School

Minik Tema ve Eco School gruplarında yaptığımız etkinliklerde çocuklarımız ağırlıklı olarak doğada vakit geçirme fırsatı buluyorlar. Bahçemizdeki küçük tarlamızda organik sebze yetiştirerek, kendi yetiştirdikleri sebzeleri yemenin keyfine varıyorlar.

Oyuncağımı Paylaşıyorum

Oyuncağımı Paylaşıyorum

Çalışmanın amacı; ihtiyacı olan kişilere karşı duyarlı olma, yardım etme, paylaşma duygularını yaşamalarına ve önemini anlamalarına yardımcı olmaktır.

Geri Dönüşüm Projesi

Geri Dönüşüm Projesi

Çalışmanın amacı çocuklarımızda çevre ve doğa bilincini oluşturmak ve duyarlılıklarını artırmak. İçinde yaşadıkları çevreye karşı duyarlı ve koruyucu olmalarını sağlamak. Çevre ve doğanın korunması için, yapılacaklar için, farkındalık yaratmak.