Eğitim-öğretimin aileden sonraki bu ilk ayağında, SEVGİ dolu ve kendilerini ait hissedebilecekleri GÜVENLİ bir ortamda, öğrencilerimizi; Atatürkçü bir çizgide, çağdaş, özgüven duygusu gelişmiş birer dünya vatandaşı olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Bununla birlikte; onları koruyup kollamanın yanı sıra onlara kazandıracağımız edinimlere de büyük önem veriyoruz. Bunların başında ÖZGÜVEN geliyor. Onları bekleyen zorlu yaşam koşullarının karşısında, özgüvenleri sayesinde dimdik ayakta durabilmelerini sağlamak, yeteneklerini ortaya çıkararak zekalarını hem kendileri hem de toplum için en yararlı biçimde kullanmalarını sağlamak, düşünerek hareket etmelerini ve hareketlerinin sonuçlarını önceden görebilmelerini sağlamak, istediklerini ve istemediklerini cesaretle dile getirebilmeleri için onlara yol göstermek ve bütün bunları yaparken içlerindeki sevgiyi özenle koruyabilmek bizim eğitim sistemimizin temel taşlarından bir kaçıdır.

Bu yolda eğitimini üstlendiğimiz 2-6 yaş grubu çocuklarımızın sonsuz öğrenme yeteneği ve inanılmaz algıları ise en büyük desteğimizdir.